Reference

Projekty na kterých jsem se podílel.

www.kmtprofi.cz

Web je vytvořený 2012. Prováděl jsem instalaci CMS Joomla. Kompletní plnění obsahem (články, kategorie, menu atd...). Tvorba Banneru, akčního letáku, katalogových listů, etiket. Úprava fotografií.

www.naradi-maier.cz

E-shop využívající software Shop5.cz. Kompletně jsem zajistil samotné vytvoření na zmiňované platformě. Zakoupení domény. Veškerá nastavení (kategorie, zboží, dopravy, platby). Plnění obsahem, přidávání nového zboží. Tvorba bannerů a Newsletterů (e-mailing). Vytvoření pomocných scriptů pro aktualizaci zboží (konkrétně množství a ceny produktů). Tvorba loga, vizitek a letáků.

Internetový obchod Barvy-Gori.cz

www.barvy-gori.cz

E-shop využívající software eshop-rychle.cz. Kompletní zřízení obchodu, včetně naplnění obsahem. Zakoupení domény. Editace fotografií. Všechna související nastavení a správa.

Prezentační web NordicaEKO

www.nordicaeko.cz

Tvorba jednostránkového prezentačního webu. Použití frameworků Bootstrap a Codeigniter. Zakoupení domény. Všechna potřebná nastavení. Úprava fotografií.

Web s obchodem Chytra-okna.cz

www.chytraokna.cz

Tvorba webu s použitím CMS Wordpress + Woocommerce (e-shop). Kompletní vytvoření + správa.

Intranet KMT

Tvorba interní aplikace pro zefektivnění chodu běžných úkonů. Postaveno na Codeigniter + Bootstrap + JQuery + Ajax. Práce s .CSV soubory. Práce s e-maily přes SMTP. Tvorba nákupního košíku, objednávkových formulářů, regenerace obrázků. Přihlašování. Zatím to nej co jsem dělal z pohledu programátora.

© 2018 Martin Maier s pomocí Bootstrap a CSZ-CMS.